Таг: Јутјуб

1 216 / 16 НАПИСИ
ОБВИНИТЕЛСТВОТО ОТВОРИ ПОСТАПКА ЗА НАЈНОВИТЕ СНИМКИ НА ЈУТЈУБ СО ГЛАСОТ ШТО ЛИЧИ НА ТОЈ НА КАМЧЕВ

ОБВИНИТЕЛСТВОТО ОТВОРИ ПОСТАПКА ЗА НАЈНОВИТЕ СНИМКИ НА ЈУТЈУБ СО ГЛАСОТ ШТО ЛИЧИ НА ТОЈ НА КАМЧЕВ

Обвинителството за организиран криминал и корупција по денешното објавување на аудио снимки на „Јутјуб“ пуштени на каналот „U6e Big“, отвори предмет п ...
МАСОВНА ТЕПАЧКА НА ФАНОВИТЕ НА ДВЕ ЈУТЈУБ ЅВЕЗДИ ВО БЕРЛИН, ПОЛИЦИЈАТА УПОТРЕБИ И СОЛЗАВЕЦ

МАСОВНА ТЕПАЧКА НА ФАНОВИТЕ НА ДВЕ ЈУТЈУБ ЅВЕЗДИ ВО БЕРЛИН, ПОЛИЦИЈАТА УПОТРЕБИ И СОЛЗАВЕЦ

Повеќе од 100 полицајци беа ангажирани за да се спречи масовна тепачка во Берлин, наводно организирана од две ривалски Јутјуб ѕвезди. Тепачката прв ...
НАПАЃАЧКАТА НА ЈУТЈУБ БИЛА ЛУТА ШТО КОМПАНИЈАТА Ѝ ГИ МЕНУВАЛА ВИДЕАТА

НАПАЃАЧКАТА НА ЈУТЈУБ БИЛА ЛУТА ШТО КОМПАНИЈАТА Ѝ ГИ МЕНУВАЛА ВИДЕАТА

Жената која вчера го изврши вооружениот напад во седиштето на Јутјуб во Калифорнија, наводно, била гневна што компанијата ги менувала нејзините видео- ...
ВООРУЖЕН НАПАД ВО СЕДИШТЕТО НА ЈУТЈУБ, ИМА ПОВРЕДЕНИ

ВООРУЖЕН НАПАД ВО СЕДИШТЕТО НА ЈУТЈУБ, ИМА ПОВРЕДЕНИ

Полицијата на Северна Калифорнија потврди дека имало вооружен напад во седиштето на Јутјуб во Сан Бруно, јужно од Сан Франциско. На местото на пука ...
СНИМКИТЕ ОД КАБИНЕТОТ НА ЗАЕВ БИЛЕ ПУШТЕНИ ОД СТРАНСТВО, ДЕНЕСКА ПРОДОЛЖУВА СУДЕЊЕТО ПРОТИВ ПРЕМИЕРОТ ЗА СЛУЧАЈОТ ПОТКУП

СНИМКИТЕ ОД КАБИНЕТОТ НА ЗАЕВ БИЛЕ ПУШТЕНИ ОД СТРАНСТВО, ДЕНЕСКА ПРОДОЛЖУВА СУДЕЊЕТО ПРОТИВ ПРЕМИЕРОТ ЗА СЛУЧАЈОТ ПОТКУП

Снимките од посебните истражни мерки против премиерот Зоран Заев, направени во неговиот тогашен градоначалнички кабинет во Струмица, се пуштени на инт ...
ГО НАТЕРАЛА ДА СЕ СОБЛЕЧЕ ПРЕД КАМЕРА, А ПОТОА ГО УЦЕНУВАЛА

ГО НАТЕРАЛА ДА СЕ СОБЛЕЧЕ ПРЕД КАМЕРА, А ПОТОА ГО УЦЕНУВАЛА

Дваесет и шестгодишниот тетовец М.О. пријави во тетовската полиција дека бил уценуван од непозната девојка. Нецел час пред завчеравечер да пријави слу ...
1 216 / 16 НАПИСИ