Таг: Кристијано Роналдо

1 3 4 543 / 43 НАПИСИ
РОНАЛДО ДОБИВА БАКНЕЖИ ОД ОБОЖАВАТЕЛКИ И НА ТРЕНИНЗИТЕ

РОНАЛДО ДОБИВА БАКНЕЖИ ОД ОБОЖАВАТЕЛКИ И НА ТРЕНИНЗИТЕ

Кристијано Роналдо не може да одмори од обожавателки ниту на тренинзите со националниот тим на Европското првенство во Франција. Бројните фанови го с ...
РОНАЛДО Е ЛОШ ГУБИТНИК И ЗАТОА МЕСИ Е СЕКОГАШ ЧЕКОР ПРЕД НЕГО, ВЕЛИ ИСЛАНЃАНЕЦОТ АРНАСОН

РОНАЛДО Е ЛОШ ГУБИТНИК И ЗАТОА МЕСИ Е СЕКОГАШ ЧЕКОР ПРЕД НЕГО, ВЕЛИ ИСЛАНЃАНЕЦОТ АРНАСОН

Исландскиот дефанзивец Кари Арнасон се изнасмеа на критиките на Кристијано Роналдо и го нарече португалскиот фудбалер „лош губитник“ по нерешените 1:1 ...
КАН ГО ИСКАРА РОНАЛДО: НЕ ТИ ЛИЧИ НА ГОДИНИТЕ

КАН ГО ИСКАРА РОНАЛДО: НЕ ТИ ЛИЧИ НА ГОДИНИТЕ

Легендарниот германски голман Оливер Кан го искритикува однесување на големата фудбалска ѕвезда, Португалецот Кристијано Роналдо. Поранешниот фудбале ...
1 3 4 543 / 43 НАПИСИ