Таг: меници

КУМ 4

КУМ 4

1 Генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг фучи на безобразието на ВМРО-ДМПНЕ, а премиерот Зоран Заев уште глуми наивност. Вели дека ќе разговара ...
МЕНИЦИТЕ НА КАНДИДАТИТЕ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИЦИ НА ВМРО-ДПМНЕ БИЛЕ ОСТАВАНИ КАЈ ОБВИНЕТАТА БРИШКОСКА, СЕ СЛУШНА ВО РАЗГОВОР НА ЈАНАКИЕСКИ НА „ТИТАНИК“

МЕНИЦИТЕ НА КАНДИДАТИТЕ ЗА ГРАДОНАЧАЛНИЦИ НА ВМРО-ДПМНЕ БИЛЕ ОСТАВАНИ КАЈ ОБВИНЕТАТА БРИШКОСКА, СЕ СЛУШНА ВО РАЗГОВОР НА ЈАНАКИЕСКИ НА „ТИТАНИК“

Пред локалните избори во 2013 година, тогашната владејачка ВМРО-ДПМНЕ собирала меници од кандидатите за градоначалници, открија бомбите за случајот „Т ...
2 / 2 НАПИСИ