Таг: Пол Погба

ПОЛ ПОГБА ПОБАРАЛ ТРАНСФЕР ОД МАНЧЕСТЕР, САКА ВО РЕАЛ МАДРИД

ПОЛ ПОГБА ПОБАРАЛ ТРАНСФЕР ОД МАНЧЕСТЕР, САКА ВО РЕАЛ МАДРИД

Пол Погба побарал од Манчестер јунајтед да биде продаден ова лето, изјави неговиот менаџер Мино Рајола. Се верува дека еден од најдобрите француски ...
ПОГБА ГО ПОКАНИ ЈАНЕ ДА ГО ГЛЕДА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД ВО ЛИГАТА НА ШАМПИОНИ

ПОГБА ГО ПОКАНИ ЈАНЕ ДА ГО ГЛЕДА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД ВО ЛИГАТА НА ШАМПИОНИ

Фудбалерот на Манчестер Јунајтед Пол Погба го покани Јане Велковски, кој боледува од спинална мускулна атрофија, да биде негов гостин во Манчестер и д ...
ПОГБА ИМА ЗАМОРЧЕ НА КОЕ ГИ ПРОБУВА ЕКСТРАВАГАНТНИТЕ ФРИЗУРИ

ПОГБА ИМА ЗАМОРЧЕ НА КОЕ ГИ ПРОБУВА ЕКСТРАВАГАНТНИТЕ ФРИЗУРИ

Амине, соседот на Пол Погба, има интересна професија - на него ги пробуваат екстравагантните фризури, коишто подоцна ги носи француската фудбалска ѕве ...
ОЗИЛ И ПОГБА ГИ ПЛАТИЈА ОПЕРАЦИИТЕ НА 22 ДЕЦА

ОЗИЛ И ПОГБА ГИ ПЛАТИЈА ОПЕРАЦИИТЕ НА 22 ДЕЦА

Германскиот фудбалер Месут Озил и Французинот Пол Погба се здружија за време на Европското првенство во Франција за да соберат средства за операциите ...
4 / 4 НАПИСИ