Таг: велосипеди

1 2 3 433 / 33 НАПИСИ
ВО ГЕВГЕЛИЈА СИТЕ ВОЗАТ ВЕЛОСИПЕД ОТИ Е РАМНА КО ТЕПСИЈА, ВО СТРУМИЦА СЕ ВОЗИ РЕКРЕАТИВНО ПО ПЛАНИНИ

ВО ГЕВГЕЛИЈА СИТЕ ВОЗАТ ВЕЛОСИПЕД ОТИ Е РАМНА КО ТЕПСИЈА, ВО СТРУМИЦА СЕ ВОЗИ РЕКРЕАТИВНО ПО ПЛАНИНИ

„Не си гевгеличанец ако немиш точак за на работа, пазар или кафич“, вака велат жителите на Гевгелија кои се лидери во користење велосипед како превозн ...
ПОСТАВЕНИ 5 СТАНИЦИ ЗА ПОПРАВКА НА ВЕЛОСИПЕДИ НИЗ СКОПЈЕ

ПОСТАВЕНИ 5 СТАНИЦИ ЗА ПОПРАВКА НА ВЕЛОСИПЕДИ НИЗ СКОПЈЕ

На пет локации низ Скопје поставени се станици за поправка на велосипеди. Станиците се опремени со рачна пумпа за гуми и 6 алати кои се стандардни за ...
УШТЕ ЕДЕН АВТОБУС НА ГАС ПРОБНО ЌЕ ВОЗИ НИЗ СКОПЈЕ

УШТЕ ЕДЕН АВТОБУС НА ГАС ПРОБНО ЌЕ ВОЗИ НИЗ СКОПЈЕ

Од денеска уште автобус на гас ќе вози низ Скопје. Автобусот на полската фабрика „Соларис“ со која ЈСП „Скопје“ потпиша договорот ќе сообраќа на линиј ...
1 2 3 433 / 33 НАПИСИ