Таг: Влатко Илиевски

СДСМ ОБЈАВИ ДОКУМЕНТ СПОРЕД КОЈ ТЕЛОХРАНИТЕЛОТ НА МИЦКОСКИ ПРЕПРОДАЛ ЗЕМЈИШТЕ НА ЕВН ЕЛЕКТРАНИ ЗА ПОЛА МИЛИОН ЕВРА

СДСМ ОБЈАВИ ДОКУМЕНТ СПОРЕД КОЈ ТЕЛОХРАНИТЕЛОТ НА МИЦКОСКИ ПРЕПРОДАЛ ЗЕМЈИШТЕ НА ЕВН ЕЛЕКТРАНИ ЗА ПОЛА МИЛИОН ЕВРА

СДСМ денеска преку пратеничката Славјанка Петровска објави документ од кој се гледа дека Влатко Илиевски, за кои таа тврди дека е телохранител на лиде ...
УСТАВНИОТ СУД ЈА ПРИФАТИ ИНИЦИЈАТИВАТА НА СОПРУГОТ НА ЈАНКУЛОСКА ЗА ПОРОТНИЦИТЕ, СО КОЈА СУДЕЊАТА МОЖЕ ДА СЕ ВРАТАТ И ПО ТРЕТПАТ ОТПОЧЕТОК

УСТАВНИОТ СУД ЈА ПРИФАТИ ИНИЦИЈАТИВАТА НА СОПРУГОТ НА ЈАНКУЛОСКА ЗА ПОРОТНИЦИТЕ, СО КОЈА СУДЕЊАТА МОЖЕ ДА СЕ ВРАТАТ И ПО ТРЕТПАТ ОТПОЧЕТОК

Судските процеси од поранешното специјално јавно обвинителство (СЈО) кои се против високи поранешни државни и владини функционери, има шанса да се вра ...
СОПРУГОТ НА ЈАНКУЛОСКА КАКО НЕЈЗИН АДВОКАТ Ѝ СЕ ЗАКАНИ НА СУДИЈКАТА КАЦАРСКА ДЕКА ВО СТРАЗБУР ЌЕ Ѝ ПРАВАТ ТЕСТ ЗА ПРИСТРАСНОСТ ВО „ТЕНК“

СОПРУГОТ НА ЈАНКУЛОСКА КАКО НЕЈЗИН АДВОКАТ Ѝ СЕ ЗАКАНИ НА СУДИЈКАТА КАЦАРСКА ДЕКА ВО СТРАЗБУР ЌЕ Ѝ ПРАВАТ ТЕСТ ЗА ПРИСТРАСНОСТ ВО „ТЕНК“

Сопругот на осудената во „Тенк“ ексминистерка Гордана Јанкулоска, адвокатот Влатко Илиевски, барајќи денеска во Судскиот совет да биде разрешена судиј ...
ВЛАТКО ИЛИЕВСКИ ЌЕ БИДЕ ПОГРЕБАН УТРЕ НА ГРОБИШТАТА ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

ВЛАТКО ИЛИЕВСКИ ЌЕ БИДЕ ПОГРЕБАН УТРЕ НА ГРОБИШТАТА ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

Пејачот и глумец Влатко Илиевски ќе биде погребан утре во 12 часот на гробиштата во Ѓорче Петров. Триесет и тригодишниот Илиевски синоќа беше пронајде ...
ПЕЈАЧОТ ВЛАТКО ИЛИЕВСКИ НАЈДЕН МРТОВ ВО АВТОМОБИЛ

ПЕЈАЧОТ ВЛАТКО ИЛИЕВСКИ НАЈДЕН МРТОВ ВО АВТОМОБИЛ

Пејачот Влатко Илиевски е пронајден мртов во неговиот автомобил синоќа на улицата Трета македонска бригада во Скопје. Увид на лице место извршил Ја ...
5 / 5 НАПИСИ