Таг: Акција

1 2 3 432 / 32 НАПИСИ
СПАСЕНИ 30 ЛУЃЕ ОД 16 КОЛИ ЗАВЕАНИ НА СТАРИОТ ПАТ КУМАНОВО-СКОПЈЕ

СПАСЕНИ 30 ЛУЃЕ ОД 16 КОЛИ ЗАВЕАНИ НА СТАРИОТ ПАТ КУМАНОВО-СКОПЈЕ

Триесетина патници синоќа биле извадени од нивните автомобили завеани со снег на стариот пат Куманово - Скопје, помеѓу кумановските Ново Село и Љубодр ...
НЕМАЛО ПОЛИЦИСКАТА АКЦИЈА, ИМАЛО ПОВЕЌЕ ПОЛИЦИЈА ПОРАДИ МИГРАНТИТЕ

НЕМАЛО ПОЛИЦИСКАТА АКЦИЈА, ИМАЛО ПОВЕЌЕ ПОЛИЦИЈА ПОРАДИ МИГРАНТИТЕ

Скопје, 26 март, 2016 (META) -Припадниците на полициските сили синоќа немаа никаква акција во регионот на Липково и Арачиново, туку дејствуваа превент ...
1 2 3 432 / 32 НАПИСИ