Таг: физички напад

НАТЕПАН СОПРУГОТ НА ПЕЛОСИ ВО НИВНИОТ ДОМ ВО САН ФРАНЦИСКО

НАТЕПАН СОПРУГОТ НА ПЕЛОСИ ВО НИВНИОТ ДОМ ВО САН ФРАНЦИСКО

Сопругот на спикерката на американскиот Претставнички дом Ненси Пелоси, Пол, бил насилно нападнат од напаѓач кој провалил во нивниот дом во Сан Франци ...
НАТЕПАН ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА АРАЧИНОВО

НАТЕПАН ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА АРАЧИНОВО

Градоначалникот на Општина Арачиново Ридван Ибраими од ДУИ денеска пријавил во полиција дека бил физички нападнат од повеќе лица. Од МВР велат дека ра ...
СКОПСКИОТ ОБВИНИТЕЛ КОЈ НАПАДНА ЖЕНА ВО МВР Е РЕГИСТРИРАН ВО „ПОПЛАКИ“, НЕШТО ШТО Е ПОМАЛО ОД ПРЕКРШОК

СКОПСКИОТ ОБВИНИТЕЛ КОЈ НАПАДНА ЖЕНА ВО МВР Е РЕГИСТРИРАН ВО „ПОПЛАКИ“, НЕШТО ШТО Е ПОМАЛО ОД ПРЕКРШОК

За обвинителот од Скопското обвинителство Мартин М., не дојде кривична пријава од МВР откако на 10 март беше пријавен од тетка на 10-годишно дете дека ...
НЕ СУМ СТАЛОНЕ ДА ГО ИСТЕПАМ ПОПОТ ЗА МИНУТА, РЕЧЕ ТАТКО МУ НА БОКИ 13 ПО СУДЕЊЕТО ЗА ФИЗИЧКИ НАПАД

НЕ СУМ СТАЛОНЕ ДА ГО ИСТЕПАМ ПОПОТ ЗА МИНУТА, РЕЧЕ ТАТКО МУ НА БОКИ 13 ПО СУДЕЊЕТО ЗА ФИЗИЧКИ НАПАД

Без воопшто да го извести судот, скопската обвинителката Имран Османи едноставно не се појави на денешното прво рочиште по приватна тужба од поп Викто ...
СОВЕТНИК НА БЕСА ВО ОХРИД ПРИЈАВИЛ ДЕКА БИЛ НАТЕПАН ОД СОВЕТНИК НА ДУИ

СОВЕТНИК НА БЕСА ВО ОХРИД ПРИЈАВИЛ ДЕКА БИЛ НАТЕПАН ОД СОВЕТНИК НА ДУИ

Движењето Беса вели дека нивниот советник во Советот на Општина Охрид Џемал Мена денеска бил нападнат од советник на ДУИ. Од партијата велат дека случ ...
ХОЛАНДСКИ ТУРИСТИ ГО НАТЕПАЛЕ ГАЗДАТА НА ВИЛАТА ВО ОХРИД ВО КОЈА ПРЕСТОЈУВАЛЕ

ХОЛАНДСКИ ТУРИСТИ ГО НАТЕПАЛЕ ГАЗДАТА НА ВИЛАТА ВО ОХРИД ВО КОЈА ПРЕСТОЈУВАЛЕ

Холандски туристи вчера го натепале газдата на вилата во Охрид во која биле сместени, потврдија од полицијата. „Вчера 21.05 часот во полициската ст ...
ШВАРЦЕНЕГЕР НАПАДНАТ СО ЛЕТЕЧКИ УДАР НА СПОРТСКИ НАСТАН ВО ЈУЖНА АФРИКА

ШВАРЦЕНЕГЕР НАПАДНАТ СО ЛЕТЕЧКИ УДАР НА СПОРТСКИ НАСТАН ВО ЈУЖНА АФРИКА

Арнолд Шварценегер им порача на своите фанови дека е добро откако физички беше нападнат на еден настан во Јужна Африка. Седумдесет и едногодишниот ...
УЧЕНИК ГО ПРЕТЕПАЛ СВОЈОТ НАСТАВНИК ВО ОСНОВНО УЧИЛИШТЕ ВО ГОСТИВАРСКО

УЧЕНИК ГО ПРЕТЕПАЛ СВОЈОТ НАСТАВНИК ВО ОСНОВНО УЧИЛИШТЕ ВО ГОСТИВАРСКО

15-годишен ученик од гостиварското село Симница физички нападнал наставник од основното училиште „Исмаил Ќемали“ од истото село. Инцидентот се случил ...
ПРАТЕНИКОТ МАКСИМ ДИМИТРИЕВСКИ НАПАДНАТ ОД ПОЛИЦАЈЦИ ВО КАФЕАНА

ПРАТЕНИКОТ МАКСИМ ДИМИТРИЕВСКИ НАПАДНАТ ОД ПОЛИЦАЈЦИ ВО КАФЕАНА

Пратеникот на СДСМ Максим Димитриевски синоќа бил вербално и физички нападнат во кафеана во Куманово додека славел роденден на сопругата. Индидентот с ...
НАТЕПАН ВОЗАЧОТ НА ТУРСКИОТ АМБАСАДОР ПОРАДИ ТУРСКО ЗНАМЕ НА КОЛАТА

НАТЕПАН ВОЗАЧОТ НА ТУРСКИОТ АМБАСАДОР ПОРАДИ ТУРСКО ЗНАМЕ НА КОЛАТА

Возачот на турскиот амбасадор О.С. попладнево бил натепан пред Министерството за култура поради турското знаменце на службениот „мерцедедес“ на турска ...
10 / 10 НАПИСИ