Таг: ГРОМ

1 212 / 12 НАПИСИ
„БОМБАТА“ НА СУДЕЊЕТО НА ЗАЕВ НЕ БЕШЕ ПРЕСЛУШАНА, ОТИ ЛАПТОПОТ БИЛ ЗАФАТЕН

„БОМБАТА“ НА СУДЕЊЕТО НА ЗАЕВ НЕ БЕШЕ ПРЕСЛУШАНА, ОТИ ЛАПТОПОТ БИЛ ЗАФАТЕН

Лидерот на СДСМ Зоран Заев, денеска седна на обвинителна клупа во Кумановскиот суд по приватна тужба на генералниот секретар на ГРОМ и поранешен вис ...
ВМРО-ДПМНЕ И ГРОМ СО ЗАЕДНИЧКА ЛИСТА САМИ НА ИЗБОРИ

ВМРО-ДПМНЕ И ГРОМ СО ЗАЕДНИЧКА ЛИСТА САМИ НА ИЗБОРИ

ВМРО-ДПМНЕ И ГРОМ ќе поднесат заеднички листи за кандидати за пратеници до ДИК вечерва најдоцна до полноќ, штотуку објави агенцијата МЕТА. Ова било ...
1 212 / 12 НАПИСИ