Таг: Инстаграм

1 220 / 20 НАПИСИ
ШАШАВ КАУЧ

ШАШАВ КАУЧ

1 Заев вика дека е логично тоа што специјалната јавна обвинителка Катица Јанева од притвор во Шутка ги предала предметите од СЈО кај  јавниот обвините ...
ФЕЈСБУК ВЕЛИ ДЕКА РАБОТИ ДА ГИ ВРАТИ ВО НОРМАЛА ИНСТАГРАМ, МЕСИНЏЕР И ВОТСАП

ФЕЈСБУК ВЕЛИ ДЕКА РАБОТИ ДА ГИ ВРАТИ ВО НОРМАЛА ИНСТАГРАМ, МЕСИНЏЕР И ВОТСАП

Фејсбук има проблеми со прикажување на фотографии, видеа и други податоци на своите апликации денеска и многу корисници не можат да гледаат фотографии ...
УМРЕ ГРАМПИ КЕТ, НАЈПОПУЛАРНАТА МАЧКА НА ИНТЕРНЕТ

УМРЕ ГРАМПИ КЕТ, НАЈПОПУЛАРНАТА МАЧКА НА ИНТЕРНЕТ

Грампи Кет, мачката која заработи милион долари откако стана интернет сензација благодарение на својот постојано намуртен израз на лицето, умре на сед ...
ФЕЈСБУК, ИНСТАГРАМ И ВОТСАП ПАДНАА ВТОРПАТ ЗА ЕДЕН МЕСЕЦ

ФЕЈСБУК, ИНСТАГРАМ И ВОТСАП ПАДНАА ВТОРПАТ ЗА ЕДЕН МЕСЕЦ

Милиони корисници денеска не можеа да им пристапат на социјалните мрежи Фејсбук и Инстаграм, како и на апликацијата Вотсап, сите во сопственост на ком ...
ФЕЈСБУК И ИНСТАГРАМ СЕ СООЧИЈА СО СЕРИОЗЕН ПАД НА МРЕЖАТА

ФЕЈСБУК И ИНСТАГРАМ СЕ СООЧИЈА СО СЕРИОЗЕН ПАД НА МРЕЖАТА

Фејсбук и Инстаграм денеска се соочија со сериозен пад на мрежата и голем број корисници не беа во можност да ги отворат своите профили. Фејсбук м ...
ЖЕНИТЕ ПРАВАТ САМОСЛИК ЗА ДА СЕ ДОКАЖУВААТ НА ДРУГИ ЖЕНИ, ВЕЛАТ АВСТРАЛИСКИ НАУЧНИЦИ

ЖЕНИТЕ ПРАВАТ САМОСЛИК ЗА ДА СЕ ДОКАЖУВААТ НА ДРУГИ ЖЕНИ, ВЕЛАТ АВСТРАЛИСКИ НАУЧНИЦИ

Жените прават секси самослик фотографии за да се натпреваруваат со други жени, покажува новото истражување на Универзитетот во Нов Јужен Велс. Студ ...
ГОЛЕМИТЕ СОЦИЈАЛНИ МРЕЖИ ПРЕД ТУЖБИ ОТКАКО СТАПИЈА НА СИЛА ЕВРОПСКИТЕ ПРАВИЛА ЗА ЗАШТИТА НА ПОДАТОЦИТЕ

ГОЛЕМИТЕ СОЦИЈАЛНИ МРЕЖИ ПРЕД ТУЖБИ ОТКАКО СТАПИЈА НА СИЛА ЕВРОПСКИТЕ ПРАВИЛА ЗА ЗАШТИТА НА ПОДАТОЦИТЕ

Група за заштита на податоци поднесе жалба против четири од најпознатите светски социјални мрежи, согласно новите упатства од ЕУ дизајнирани да ги заш ...
ФАТИМЕ ФЕТАИ ДОБИ ЛАЖЕН ПРОФИЛ НА ИНСТАГРАМ

ФАТИМЕ ФЕТАИ ДОБИ ЛАЖЕН ПРОФИЛ НА ИНСТАГРАМ

На Инстаграм има лажен профил на  специјалната јавна обвинителка Фатиме Фетаи, соопшти синоќа Специјалното јавно обвинителство (СЈО) на официјалната с ...
КОГА ЌЕ ПРООДАМ ЌЕ БИДАМ ФУДБАЛЕР, ВЕЛИ 9-ГОДИШНИОТ ЈАНЕ, КОЈ ЧЕКА ЛЕК ЗА НЕГОВАТА РЕТКА БОЛЕСТ

КОГА ЌЕ ПРООДАМ ЌЕ БИДАМ ФУДБАЛЕР, ВЕЛИ 9-ГОДИШНИОТ ЈАНЕ, КОЈ ЧЕКА ЛЕК ЗА НЕГОВАТА РЕТКА БОЛЕСТ

Сликата на 9-годишниот Јане Велковски од Скопје, кој боледува од спинална мускулна атрофија (СМА), покрај постерот на неговиот идол Кристијано Роналдо ...
ОСКАРОВКАТА МАРИОН КОТИЈАР НЕГИРА ДЕКА Е ЉУБОВНИЦА НА БРЕД ПИТ

ОСКАРОВКАТА МАРИОН КОТИЈАР НЕГИРА ДЕКА Е ЉУБОВНИЦА НА БРЕД ПИТ

Француската оскаровка Марион Котијар го прекина молкот за разводот на Бред Пит и Анџелина Џоли, и негира дека таа има врска со нивната разделба. Актер ...
1 220 / 20 НАПИСИ