Таг: Меџитлија

1 213 / 13 НАПИСИ
ОД НОЌЕСКА НА ПОЛНОЌ ЗАТВОРЕНИ СИТЕ ГРАНИЧНИ ПРЕМИНИ КОН ГРЦИЈА

ОД НОЌЕСКА НА ПОЛНОЌ ЗАТВОРЕНИ СИТЕ ГРАНИЧНИ ПРЕМИНИ КОН ГРЦИЈА

Од вечерва па во наредните 24 часа во прекин ќе биде сообраќајот на сите три гранични премини кон Република Грција, соопшти МВР. Прекинот е поради ...
БЕСПЛАТЕН БРОЈ 0800-54321 ЗА ПОВРЕДА НА ИЗБИРАЧКО ПРАВО

БЕСПЛАТЕН БРОЈ 0800-54321 ЗА ПОВРЕДА НА ИЗБИРАЧКО ПРАВО

Во канцеларијата на Народниoт правобранител во недела, 11 декември, на денот на одржување на Предвремените парламентарни избори 2016, во периодот од 7 ...
ХЕЛСИНШКИОТ КОМИТЕТ ОТВОРЕН ЗА ПРИЈАВИ НА ПОВРЕДИ НА ИЗБИРАЧКОТО ПРАВО

ХЕЛСИНШКИОТ КОМИТЕТ ОТВОРЕН ЗА ПРИЈАВИ НА ПОВРЕДИ НА ИЗБИРАЧКОТО ПРАВО

Канцеларијата на Хелсиншкиот комитет за човекови права утре ќе биде отворена во текот на целиот ден за да овозможи пријавување повреда на избирачкото ...
1 213 / 13 НАПИСИ