Таг: пенис

БОНБОНИ ВО ОБЛИК НА МАЛ ПЕНИС ДОБИЛА ГЕРМАНСКАТА КРАЈНОДЕСНИЧАРСКА ПАРТИЈА ОТКАКО ГИ НАРАЧАЛА ДА ЛИЧАТ НА НЕЈЗИНОТО ЛОГО

БОНБОНИ ВО ОБЛИК НА МАЛ ПЕНИС ДОБИЛА ГЕРМАНСКАТА КРАЈНОДЕСНИЧАРСКА ПАРТИЈА ОТКАКО ГИ НАРАЧАЛА ДА ЛИЧАТ НА НЕЈЗИНОТО ЛОГО

Промотивната кампања на крајнодесничарската партија Алтернатива за Германија (АФД) за претстојните регионални избори не доби поттик каков што очекуваш ...
НА ФИНСКИОТ КРОС-КАНТРИ СКИЈАЧ ЛИНДХОЛМ МУ ЗАМРЗНА ПЕНИСОТ НА ОЛИМПИСКАТА ТРКА НА 50 КМ

НА ФИНСКИОТ КРОС-КАНТРИ СКИЈАЧ ЛИНДХОЛМ МУ ЗАМРЗНА ПЕНИСОТ НА ОЛИМПИСКАТА ТРКА НА 50 КМ

Трката во крос-кантри скијање на 50 километри на Олимпијадата во Пекинг беше скратена на 30 километри, но тоа не помогна многу на Финецот Реми Линдхол ...
УКРАДЕНА ДРВЕНА СКУЛПТУРА НА ПЕНИС ВО БАВАРИЈА, ГЕРМАНСКАТА ПОЛИЦИЈА ГО БАРА КРАДЕЦОТ

УКРАДЕНА ДРВЕНА СКУЛПТУРА НА ПЕНИС ВО БАВАРИЈА, ГЕРМАНСКАТА ПОЛИЦИЈА ГО БАРА КРАДЕЦОТ

Германската полиција покрена истрага за исчезнувањето на дрвена скулптура во облик на пенис, која беше поставена на планина во Баварија. Два метра вис ...
ИЛЈАДНИЦИ ПЕНИС-РИБИ ПРЕКРИЈА ПЛАЖА ВО КАЛИФОРНИЈА

ИЛЈАДНИЦИ ПЕНИС-РИБИ ПРЕКРИЈА ПЛАЖА ВО КАЛИФОРНИЈА

Илјадници суштества што наликуваат на пенис се пронајдени насукани на плажа во Калифорнија. Овие пулсирачки суштества се всушност еден вид дебели црви ...
„МОЌТА НА СТОЈКО“ – НАЦРТАЛЕ ПЕНИС ОКОЛУ ДУПКИТЕ НА УЛИЦИТЕ, ГРАДОТ ВЕДНАШ ГИ ПОПРАВИЛ

„МОЌТА НА СТОЈКО“ – НАЦРТАЛЕ ПЕНИС ОКОЛУ ДУПКИТЕ НА УЛИЦИТЕ, ГРАДОТ ВЕДНАШ ГИ ПОПРАВИЛ

Уличните дупки во британскиот град Мидлсборо се асфалтирани два дена откако околу нив беа нацртани графити во вид на пенис. Фалусовидните симбо ...
5 / 5 НАПИСИ