НАНИ И РЕНАТО САНЧЕС ПОКАЖАА ИМПРЕСИВНИ БИТБОКС ВЕШТИНИ НА ШАМПИОНСКАТА ПАРАДА

  НАНИ И РЕНАТО САНЧЕС ПОКАЖАА ИМПРЕСИВНИ БИТБОКС ВЕШТИНИ НА ШАМПИОНСКАТА ПАРАДА

  Португалските фудбалери ја слават победата на Европското првенство во Франција на сите можни начини. И со право.
  Прво ја објавија задолжителната тимска фотографија во авионот на враќање дома. Потоа парадираа пред илјадниците обожаватели во Лисабон, ги поздравуваа верните фанови, покажуваа љубов.
  Во духот на прославата и забавата, дознавме некои работи за играчите на репрезентацијата, на пример дека Кристијано Роналдо ич не го бидува за пеење. За разлика од него, Нани и Ренато Санчес се многу добри во битбокс.
  Од видеото може да видите и чуете дека двајцата португалски фудбалски херои даваат сѐ од себе на големата сцена. Нани ги крева критериумите за квалитетен битбокс, а кога Ренато Санчез го презема микрофонот, магијата се повторува. Навистина импресивно.

  Симнете ја мобилната апликација

  ©SDK.MK Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира

  Коментари