Таг: Европско првенство

1 12 13 14139 / 139 НАПИСИ
ХЕРОЈОТ НА ФРАНЦУЗИТЕ ПАЈЕ РАБОТЕШЕ КАКО ПРОДАВАЧ ВО БУТИК ЗА ЕКСТРА ЗАРАБОТКА

ХЕРОЈОТ НА ФРАНЦУЗИТЕ ПАЈЕ РАБОТЕШЕ КАКО ПРОДАВАЧ ВО БУТИК ЗА ЕКСТРА ЗАРАБОТКА

Димитри Паје синоќа го постигна победоносниот гол за Франција во триумфот од 2:1 над Романија на отворањето на Европското првенство и веднаш стана хер ...
ЕВРОПСКОТО ПРВЕНСТВО ПОЧНА СО ШОУ НА ДАВИД ГЕТА, КАН-КАН ДЕВОЈКИ И ЏИНОВСКИ УСНИ ШТО ТАНЦУВААТ

ЕВРОПСКОТО ПРВЕНСТВО ПОЧНА СО ШОУ НА ДАВИД ГЕТА, КАН-КАН ДЕВОЈКИ И ЏИНОВСКИ УСНИ ШТО ТАНЦУВААТ

Најголемиот спортски настан летово, Европското првенство во фудбал, почна вечерва со шарени и впечатливи костуми, музика и танцување. Како предигра ...
ШПАНСКИОТ ГОЛМАН ДЕ ХЕА ВМЕШАН ВО СКАНДАЛ СО МАЛОЛЕТНИЧКА ПРОСТИТУЦИЈА

ШПАНСКИОТ ГОЛМАН ДЕ ХЕА ВМЕШАН ВО СКАНДАЛ СО МАЛОЛЕТНИЧКА ПРОСТИТУЦИЈА

Голманот на шпанската репрезентација Давид де Хеа е вмешан во полициска истрага за малолетничка проституција и нелегална порнографија. Според извешта ...
АНГЛИСКИТЕ ФУДБАЛЕРИ СО НАЈЛУКСУЗНО СМЕСТУВАЊЕ, ШВАЈЦАРЦИТЕ СЕ НАЈЕКОНОМИЧНИ

АНГЛИСКИТЕ ФУДБАЛЕРИ СО НАЈЛУКСУЗНО СМЕСТУВАЊЕ, ШВАЈЦАРЦИТЕ СЕ НАЈЕКОНОМИЧНИ

Дел од најголеми те фудбалски ѕвезди како Кристијано Роналдо, Златан Ибрахимовиќ и Вејн Руни во наредните месец дена ќе престојуваат во Франција  во о ...
ФРАНЦИЈА ГИ ПРЕЧЕКУВА НАВИВАЧИТЕ ЗА ЕВРОПСКОТО ПРВЕНСТВО СО ЃУБРЕ И ШТРАЈКОВИ

ФРАНЦИЈА ГИ ПРЕЧЕКУВА НАВИВАЧИТЕ ЗА ЕВРОПСКОТО ПРВЕНСТВО СО ЃУБРЕ И ШТРАЈКОВИ

Фудбалските навивачи кои пристигнуваат во Париз за денешното отворање на Европското првенство може да се сопнат на несобраното ѓубре на тротоарите пор ...
ДВАЈЦА АНГЛИСКИ НАВИВАЧИ УАПСЕНИ ПО ТЕПАЧКА ВО МАРСЕЈ ЗА НАСИЛЕН СТАРТ НА ЕВРОПСКОТО

ДВАЈЦА АНГЛИСКИ НАВИВАЧИ УАПСЕНИ ПО ТЕПАЧКА ВО МАРСЕЈ ЗА НАСИЛЕН СТАРТ НА ЕВРОПСКОТО

Еден англиски навивач е сериозно повреден, откако беше удрен со столица по лице за време на тепачка во Марсеј, а други двајца се уапсени. Ноќеска, не ...
ПО ДВЕ ДЕЦЕНИИ КАВГИ, ПЕЛЕ И МАРАДОНА СЕ СМИРИЈА ЗА ЕВРОПСКОТО ПРВЕНСТВО

ПО ДВЕ ДЕЦЕНИИ КАВГИ, ПЕЛЕ И МАРАДОНА СЕ СМИРИЈА ЗА ЕВРОПСКОТО ПРВЕНСТВО

Во предвечерјето на Европското првенство во Франција, двајцата најдобри фудбалери на сите времиња ги оставија разликите зад себе и учествуваа на егзиб ...
НЕМА ГЛЕДАЊЕ ФУДБАЛ ВО ФРАНЦУСКИТЕ КАФУЛИЊА ЗА ВРЕМЕ НА ПРВЕНСТВОТО

НЕМА ГЛЕДАЊЕ ФУДБАЛ ВО ФРАНЦУСКИТЕ КАФУЛИЊА ЗА ВРЕМЕ НА ПРВЕНСТВОТО

Француските власти им забранија на сопствениците на кафе баровите и рестораните да организираат следење на натпреварите од Европското првенство надвор ...
ЕВРОПСКОТО ПРВЕНСТВО ЌЕ БИДЕ ОТКАЖАНО АКО СЕ СЛУЧИ ТЕРОРИСТИЧКИ НАПАД

ЕВРОПСКОТО ПРВЕНСТВО ЌЕ БИДЕ ОТКАЖАНО АКО СЕ СЛУЧИ ТЕРОРИСТИЧКИ НАПАД

Европското првенство ќе биде откажано ако се случи терористички напад, тврди висок француски функционер за антитероризам. Во Франција се очекуваат ми ...
1 12 13 14139 / 139 НАПИСИ