Таг: Кочо Анѓушев

1 8 9 1091 / 91 НАПИСИ
ВОЗОВИТЕ ДЕНЕС ВОЗАТ, ВРАБОТЕНИТЕ ЧЕКААТ ДВЕ ПЛАТИ И НОВ ДИРЕКТОР 

ВОЗОВИТЕ ДЕНЕС ВОЗАТ, ВРАБОТЕНИТЕ ЧЕКААТ ДВЕ ПЛАТИ И НОВ ДИРЕКТОР 

 Железничкиот сообраќај од денес е нормализиран откако претставниците на машинскиот персонал на МЖ Транспорт синоќа постигнаа договор со ресорниот мин ...
1 8 9 1091 / 91 НАПИСИ