Таг: Комисија

1 2 3 433 / 33 НАПИСИ
УРИВАЊЕТО НА ЌОСЕТО ЌЕ ЧЕКА ЗАЕВ ДА СЕ ВРАТИ ОД ЊУЈОРК

УРИВАЊЕТО НА ЌОСЕТО ЌЕ ЧЕКА ЗАЕВ ДА СЕ ВРАТИ ОД ЊУЈОРК

Што ќе се случи со спомениците и објектите од проектот „Скопје 2014“, ќе се знае откако премиерот Зоран Заев ќе се врати од Њујорк, каде ја предводи д ...
СОБРАНИЕТО ВИКЕНДОВ ЌЕ ОДМАРА

СОБРАНИЕТО ВИКЕНДОВ ЌЕ ОДМАРА

Иако има пријавено 50 дискутанти, сепак пратениците одлучиле викендов да не работат. Конститиутивната седница што почна на 30 декември минатата година ...
УНИШТУВАЊЕТО НА ОПРЕМАТА ГО НЕМА ВО ГОДИШНИОТ ИЗВЕШТАЈ НА УБК

УНИШТУВАЊЕТО НА ОПРЕМАТА ГО НЕМА ВО ГОДИШНИОТ ИЗВЕШТАЈ НА УБК

Собраниската комисија за надзор на работата на Управата за безбедност и контраразузнавање (УБК) денес не расправаше за уништување на опремата за присл ...
1 2 3 433 / 33 НАПИСИ