Таг: Лига на шампиони

1 2 3 433 / 33 НАПИСИ
ЗИДАН ЌЕ СЕ СРЕТНЕ СО МЕНТОРОТ АНЧЕЛОТИ ВО ЧЕТВРТ-ФИНАЛЕТО НА ЛИГАТА НА ШАМПИОНИ

ЗИДАН ЌЕ СЕ СРЕТНЕ СО МЕНТОРОТ АНЧЕЛОТИ ВО ЧЕТВРТ-ФИНАЛЕТО НА ЛИГАТА НА ШАМПИОНИ

Како да не беа доволни вкупно 16 титули во Лигата на шампиони, четврт-финалниот дуел помеѓу Реал Мадрид и Баерн Минхен ќе претставува и еден интригант ...
ЅВЕЗДАТА НА БАЕРН ЧАБИ АЛОНСО ЌЕ СЕ ПЕНЗИОНИРА НА КРАЈОТ НА СЕЗОНАТА

ЅВЕЗДАТА НА БАЕРН ЧАБИ АЛОНСО ЌЕ СЕ ПЕНЗИОНИРА НА КРАЈОТ НА СЕЗОНАТА

35-годишниот фудбалер на Баерн Минхен Чаби Алонсо, светски и европски првак со Шпанија, изјави дека наскоро ќе ја заврши спортската кариера. „Верув ...
КОНЦЕРТОТ НА ОФФ ФЕСТ ВО СКОПЈЕ ЌЕ ДОЦНИ ПОРАДИ ФИНАЛЕТО НА ЛИГАТА НА ШАМПИОНИ

КОНЦЕРТОТ НА ОФФ ФЕСТ ВО СКОПЈЕ ЌЕ ДОЦНИ ПОРАДИ ФИНАЛЕТО НА ЛИГАТА НА ШАМПИОНИ

Вечерашните концерти на Сол Вилијамс и Батида од програмата на Скопскиот фестивал Офф фест наместо во 20.30 часот, се презакажуваат за 22.45, односно ...
1 2 3 433 / 33 НАПИСИ