Таг: „Мавровка“

1 2 321 / 21 НАПИСИ
СО РАЧЕН ФРЛАЧ СТРЕЛАНО ВО КАФЕАНА ВО СКОПСКА „МАВРОВКА“, НЕМА ПОВРЕДЕНИ

СО РАЧЕН ФРЛАЧ СТРЕЛАНО ВО КАФЕАНА ВО СКОПСКА „МАВРОВКА“, НЕМА ПОВРЕДЕНИ

Силна експлозија се слушна ноќеска по полноќ во центарот на Скопје. МВР соопшти дека околу 01.35 часот пријавено е дека во угостителски објект на бул. ...
1 2 321 / 21 НАПИСИ