Таг: Идризово

1 2 3 432 / 32 НАПИСИ
ТРОЈЦА УМРЕЛЕ ЗАБОРАВЕНИ ВО ПРИТВОР, ОБВИНУВА ПОРАНЕШНИОТ ПРИТВОРЕНИК ВАНЕ ЦВЕТАНОВ

ТРОЈЦА УМРЕЛЕ ЗАБОРАВЕНИ ВО ПРИТВОР, ОБВИНУВА ПОРАНЕШНИОТ ПРИТВОРЕНИК ВАНЕ ЦВЕТАНОВ

Зоран Костадиновски, кој бил вработен во УБК, во мај 2013 година отишол на боледување заради операција на тумор на мозокот. Во септември истата година ...
ИВАНОВ ИМ ОДГОВОРИЛ НА ЗАТВОРЕНИЧКИТЕ ДЕКА НЕ ПОМИЛУВА КРИМИНАЛЦИ

ИВАНОВ ИМ ОДГОВОРИЛ НА ЗАТВОРЕНИЧКИТЕ ДЕКА НЕ ПОМИЛУВА КРИМИНАЛЦИ

Претседателот Ѓорге Иванов на затвореничките од Идризово што бараа да ги помилува и да им ги намали затворските казни им одговорил дека нема намера да ...
1 2 3 432 / 32 НАПИСИ