Таг: мерцедес

1 2 3 4 30 / 37 НАПИСИ
ГЕРМАНСКИТЕ АВТОКОМПАНИИ СЕ ИЗВИНИЈА ШТО КОРИСТЕЛЕ МАЈМУНИ ВО ТЕСТИРАЊЕТО НА ИЗДУВНИ ГАСОВИ

ГЕРМАНСКИТЕ АВТОКОМПАНИИ СЕ ИЗВИНИЈА ШТО КОРИСТЕЛЕ МАЈМУНИ ВО ТЕСТИРАЊЕТО НА ИЗДУВНИ ГАСОВИ

Најголемите германски автопроизводители „Дајмлер“, „Мерцедес“ и „Фолксваген“ ги осудија научните експерименти, во коишто намерно изложиле мајмуни на т ...
СТОЛТЕНБЕРГ НА СРЕДБИТЕ ВО СКОПЈЕ СЕ ВОЗЕШЕ СО МЕРЦЕДЕСОТ ОД 600.000 ЕВРА КУПЕН ЗА ГРУЕВСКИ

СТОЛТЕНБЕРГ НА СРЕДБИТЕ ВО СКОПЈЕ СЕ ВОЗЕШЕ СО МЕРЦЕДЕСОТ ОД 600.000 ЕВРА КУПЕН ЗА ГРУЕВСКИ

Генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг при дводневната посета на Македонија се возеше со мерцедесот од 600.000 евра купен за експремиерот Никол ...
МЕРЦЕДЕСОТ КУПЕН ЗА ГРУЕВСКИ ЌЕ СЕ ПРОДАВА НА ЈАВНО НАДДАВАЊЕ ПО НОВА ГОДИНА

МЕРЦЕДЕСОТ КУПЕН ЗА ГРУЕВСКИ ЌЕ СЕ ПРОДАВА НА ЈАВНО НАДДАВАЊЕ ПО НОВА ГОДИНА

На јавна лицитација со наддавање ќе се продава мерцедесот од 600.000 што МВР го купи за поранешниот премиер Никола Груевски. Службата за општи и за ...
ВЛАДАТА УШТЕ РАЗГЛЕДУВА КАКО ДА ГО ЗАМЕНИ МЕРЦЕДЕСОТ НА ГРУЕВСКИ ЗА АМБУЛАНТНИ ВОЗИЛА

ВЛАДАТА УШТЕ РАЗГЛЕДУВА КАКО ДА ГО ЗАМЕНИ МЕРЦЕДЕСОТ НА ГРУЕВСКИ ЗА АМБУЛАНТНИ ВОЗИЛА

Владата уште разгледува како да го замени луксузниот мерцедесот од 600.000 евра, купен од МВР  за поранешниот премиер Никола Груевски. „Владата на ...
ПАТУВАЧКИ КАРАВАН НА МЕРЦЕДЕС ВО СКОПЈЕ

ПАТУВАЧКИ КАРАВАН НА МЕРЦЕДЕС ВО СКОПЈЕ

Патувачкиот караван на „Мерцедес“ денес ги презентираше најновите модели на премиум спортската марка на  „Мерцедес-АМГ“. На специјално подготвениот ...
БОРИСОВ КАЈ ГРУЕВСКИ ДОЈДЕ СО „ОНА НА М“ ОД 600.000 ЕВРА

БОРИСОВ КАЈ ГРУЕВСКИ ДОЈДЕ СО „ОНА НА М“ ОД 600.000 ЕВРА

Бугарскиот премиер Бојко Борисов, кој изминативе два дена беше во официјална посета на Македонија и со премиерот Зоран Заев го потпишаа историскиот до ...
СПАСОВСКИ ГО ПОКАЖА МЕРЦЕДЕСОТ ОД 600 ИЛЈАДИ ЕВРА

СПАСОВСКИ ГО ПОКАЖА МЕРЦЕДЕСОТ ОД 600 ИЛЈАДИ ЕВРА

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски го покажа мерцедесот набавен од неговата претходничка Гордана Јанкулоска во 2012 година за речиси 600. ...
КОЛЕКЦИОНЕРСКИ МЕРЦЕДЕС

КОЛЕКЦИОНЕРСКИ МЕРЦЕДЕС

1 Еј, ве гледам многу сте се опуштиле. И некако прерано се радувате... За неполни пет месеци ќе има локални избори. А Никола Груевски изјавува дека ...
МЕРЦЕДЕСОТ УШТЕ НЕ Е ЗА ПОКАЖУВАЊЕ, РЕЧЕ МИНИСТЕРОТ СПАСОВСКИ

МЕРЦЕДЕСОТ УШТЕ НЕ Е ЗА ПОКАЖУВАЊЕ, РЕЧЕ МИНИСТЕРОТ СПАСОВСКИ

Кога ќе оцениме дека треба да го покажеме мерцедсесот, ќе го покажеме, а тоа ќе биде брзо, рече министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски на ден ...
МЕРЦЕДЕСОТ ОД 600 ИЛЈАДИ ЕВРА Е ИЗГРЕБАН ОД МАЧКИ, РЕЧЕ ЗАЕВ НА ДЕБАТАТА СО НОВИНАРИТЕ

МЕРЦЕДЕСОТ ОД 600 ИЛЈАДИ ЕВРА Е ИЗГРЕБАН ОД МАЧКИ, РЕЧЕ ЗАЕВ НА ДЕБАТАТА СО НОВИНАРИТЕ

Мерцедесот од речиси 600.000 евра со кој се возел поранешниот премиер Никола Груевски е скриен за да не го гледа јавноста, откри вечерва премиерот Зор ...
1 2 3 4 30 / 37 НАПИСИ