Таг: Љупчо Николовски

1 2 3 4 5 6 30 / 52 НАПИСИ
ВИЦЕПРЕМИЕРОТ ЉУПЧО НИКОЛОВСКИ НА ОГЛАС БАРА 10 ЛИЦА ЗА ДА МУ ПОМОГНАТ ВО БОРБАТА ПРОТИВ КОРУПЦИЈА И КРИМИНАЛ

ВИЦЕПРЕМИЕРОТ ЉУПЧО НИКОЛОВСКИ НА ОГЛАС БАРА 10 ЛИЦА ЗА ДА МУ ПОМОГНАТ ВО БОРБАТА ПРОТИВ КОРУПЦИЈА И КРИМИНАЛ

Вицепремиерот за борба против корупција и криминал, за одржлив развој и човечки ресурси Љупчо Николовски ќе вработи 10 луѓе во својот тим за да може д ...
16 ЧАСА ДНЕВНО РАБОТАМ ЗА ГРАЃАНИТЕ, ИМАМ ПРАВО НА ТРИ ДЕНА ОДМОР СО СОПРУГАТА, КАЖА ВИЦЕПРЕМИЕРОТ ЉУПЧО НИКОЛОВСКИ ЗА ПАТУВАЊЕТО ВО ДУБАИ

16 ЧАСА ДНЕВНО РАБОТАМ ЗА ГРАЃАНИТЕ, ИМАМ ПРАВО НА ТРИ ДЕНА ОДМОР СО СОПРУГАТА, КАЖА ВИЦЕПРЕМИЕРОТ ЉУПЧО НИКОЛОВСКИ ЗА ПАТУВАЊЕТО ВО ДУБАИ

Вицепремиерот за борба против корупција Љупчо Николовски вели дека 16 часа дневно работи за граѓаните и за државата и има право три дена одмор да ѝ по ...
ЗАСЛУЖЕН ОДМОР

ЗАСЛУЖЕН ОДМОР

Личниот пример не се дава со пишување статуси на Фејсбук ...
ЈАС ГО КООРДИНИРАВ РАЗРЕШУВАЊЕТО НА ДИРЕКТОРОТ НА СТРУШКАТА БОЛНИЦА, ВЕЛИ ЉУПЧО НИКОЛОВСКИ

ЈАС ГО КООРДИНИРАВ РАЗРЕШУВАЊЕТО НА ДИРЕКТОРОТ НА СТРУШКАТА БОЛНИЦА, ВЕЛИ ЉУПЧО НИКОЛОВСКИ

Вицепремиерот за борба против корупција Љупчо Николовски денеска кажа дека директорот на струшката болница Мухамед Асани е разрешен, бидејќи нема комп ...
ЗАЕВ НЕМА ДА БАРА ОСТАВКА ОД ЉУПЧО НИКОЛОВСКИ ОТИ ПОСВЕТЕНО РАБОТИ И ЗЕЛ САМО ТРИ ДЕНА СТАР ОДМОР

ЗАЕВ НЕМА ДА БАРА ОСТАВКА ОД ЉУПЧО НИКОЛОВСКИ ОТИ ПОСВЕТЕНО РАБОТИ И ЗЕЛ САМО ТРИ ДЕНА СТАР ОДМОР

Премиерот Зоран Заев нема да побара оставка од вицепремиерот за борба против корупција Љупчо Николовски кој заминал на одмор во Дубаи бидејќи тој има ...
ВИЦЕПРЕМИЕРОТ ЗА КОРУПЦИЈА НИКОЛОВСКИ И РАШКОВСКИ НЕ ТРЕБА ДА ОДАТ ВО КАРАНТИН ОТИ ДУБАИ И МЕКСИКО НЕ СЕ ВО АФРИКА

ВИЦЕПРЕМИЕРОТ ЗА КОРУПЦИЈА НИКОЛОВСКИ И РАШКОВСКИ НЕ ТРЕБА ДА ОДАТ ВО КАРАНТИН ОТИ ДУБАИ И МЕКСИКО НЕ СЕ ВО АФРИКА

Вицепремиерот за борба против корупцијата Љупчо Николовски и поранешниот генерален секретар и сега советник во Владата Драги Рашковски нема да треба д ...
ВИЦЕПРЕМИЕРОТ ЗА БОРБА ПРОТИВ КОРУПЦИЈА ЉУПЧО НИКОЛОВСКИ ПОБАРА ИСТРАГА ЗА ЗАПЛЕНЕТ ПУТЕР

ВИЦЕПРЕМИЕРОТ ЗА БОРБА ПРОТИВ КОРУПЦИЈА ЉУПЧО НИКОЛОВСКИ ПОБАРА ИСТРАГА ЗА ЗАПЛЕНЕТ ПУТЕР

Вицепремиерот за борба против корупција и криминал Љупчо Николовски побара целосна истрага и одговорност за запленет путер со поминат рок на употреба. ...
ВЛАДАТА СО КАМПАЊА ЌЕ СЕ СПРАВУВА СО КОРУПЦИЈАТА

ВЛАДАТА СО КАМПАЊА ЌЕ СЕ СПРАВУВА СО КОРУПЦИЈАТА

Владата одлучи да спроведе едукативна и информативна кампања за справување со корупцијата бидејќи смета дека е „од особена важност е и граѓаните и држ ...
ПРЕТХОДНАТА ВЛАСТ ЈА ВСАДИ КОРУПЦИЈАТА, НИЕ НАПРАВИВМЕ ПЛАН ЗА ДА ЈА ИСКОРЕНИМЕ, КАЖАА ЗАЕВ И НИКОЛОВСКИ

ПРЕТХОДНАТА ВЛАСТ ЈА ВСАДИ КОРУПЦИЈАТА, НИЕ НАПРАВИВМЕ ПЛАН ЗА ДА ЈА ИСКОРЕНИМЕ, КАЖАА ЗАЕВ И НИКОЛОВСКИ

Премиерот Зоран и Заев и вицепремиерот Љупчо Николовски денеска го претставија планот на Владата за борба против корупција. Со овој планm како што каж ...
ИМУНИТЕТ НА СТАДО

ИМУНИТЕТ НА СТАДО

Ве малтретираат? Таква ви била среќата. ...
1 2 3 4 5 6 30 / 52 НАПИСИ